muzeum wirtualne im. Wladyslawa Piotrowskiego

Ostatnio opublikowany komentarz:

WirtualneŁapy2018-03-04 14:34:49

Małgorzata Surowiak W pierwszym rzędzie pośrodku siedzi Teresa Zamęcka (po mężu Surowiak) moja mama. W drugim rzędzie, druga z lewej stoi jej siostra, Regina Zamęcka. » zobacz w albumie

Ostatnio publikowane fotografie:

WirtualneŁapy
album: Sokoły 2... »
WirtualneŁapy
album: Sokoły 2... »
WirtualneŁapy
album: Sokoły 2... »
WirtualneŁapy
album: Sokoły 2... »
2018-01-29

Muzeum wirtualne Domu Kultury z Nagrodą Marszałka

Inicjatywa Społeczna Roku

W czwartek, 25 kwietnia, w czasie gali odbywającej się w Operze i Filharmonii Podlaskiej ogłoszono wyniki organizowanego przez Wojewodę Podlaskiego konkursu.

W kategorii inicjatyw na rzecz kultury i dziedzictwa narodowego zwycięzcą zostało nowoutworzone przez Dom Kultury w Łapach Muzeum Wirtualne im. Władysława Piotrowskiego.

W imieniu muzeum nagrodę z rąk Wojewody Podlaskiego Macieja Żywno odebrała Prezes Stowarzyszenia, Pani Marta Dzielnicka, Poprzez te stowarzyszenie udało się nam pozyskać środki finansowe na digitalizację negatywów. Przypominamy, iż w tym programie nie możliwe było aby o środki finansowe mógł aplikować Dom Kultury w Łapach, gdyż program skierowany był tylko do organizacji pozarządowych.

Dzięki Wirtualnemu Muzeum fotografie Władysława Piotrowskiego zostały zdigitalizowane i umieszczone na witrynie www.wirtualnelapy.pl, gdzię oglądać mogą je wszystkie zainteresowane osoby. Przy każdym zdjęciu można pozostawić swój komentarz, a także obejrzeć negatyw.

 

(zdjęcia: www.bialystok.uw.gov.pl)

2018-01-29